Arkadaşlar meraktan yaşlarınız kaç acaba

glenfiddich

★★★Yüzbaşı★★★
Kayıtlı Üye
kardeşim o iş beğenmemek değil, sene olmuş 2019 bazı patronlar halen asgari ücrete 13-14 saat çalıştıracak köle arıyorlar, büyük kurumsal şirketler 8 saat+mesai ücretini '''mecbur''' oldukları için ödüyorlar ama diğer ufak çaplı yerlerde bu uygulanmıyor, yani ölüsü 10 saat. tabi bu sektörüne göre değişir, benim bahsettiğim hizmet sektörü, özellikle turizm-otelcilik-restorancılık.

Morikante

★★Üst Teğmen★★
Kayıtlı Üye
40 yaşındayım kamu görevindeyim bolca bataktayim çoğu da bu iddaa dan. RÂBBİM hepimizin yâr ve yardımcısı olsun

Cureker

★Tuğgeneral★
Kayıtlı Üye
25 canım sıkılınca calısıyorum bi taşikardi sorunum var :)
ülke durumu diyenler türkiyede işsizlik diye birşey yok tembel milletiz fakirim diyen elinde iphonla geziyo arabada gazı eksik olmuyor
yasadğm yerdeki suriyelilerin hepsi çalışıyor misafire ekmek varsa bize fabrikası var yapmayın
14.800 Suriyeli kamuda istihdam edilecek yeni bu İŞKUR sayfasına gir ,iş yeri açıyorlar vergiden muaflar gençlerine bak işleri güçleri berduşluk nerde çalışıyorlar ,ilaç bedava aylık maddi yardım çabası

paragon

Uzman Onbaşı
Kayıtlı Üye
Va
14.800 Suriyeli kamuda istihdam edilecek yeni bu İŞKUR sayfasına gir ,iş yeri açıyorlar vergiden muaflar gençlerine bak işleri güçleri berduşluk nerde çalışıyorlar ,ilaç bedava aylık maddi yardım çabası
Suriyelileri savunmam ama bizim dükkanda iki tane çalıştı çok efendi durustu namazlarında niyazlarin da cocuklardi birinin ailesi İsveç'te idi o kalmıştı enson Yunanistan'a geçti diyeride babasını savaşta kaybetmiş şimdi kendi mesleğini yapıyor demem o ki her memlekette apaçi var 4 milyon Suriyeli geldi iş bulduda bizimkiler hala iş ariyor

wolwox

★★★Yüzbaşı★★★
Kayıtlı Üye
Va

Suriyelileri savunmam ama bizim dükkanda iki tane çalıştı çok efendi durustu namazlarında niyazlarin da cocuklardi birinin ailesi İsveç'te idi o kalmıştı enson Yunanistan'a geçti diyeride babasını savaşta kaybetmiş şimdi kendi mesleğini yapıyor demem o ki her memlekette apaçi var 4 milyon Suriyeli geldi iş bulduda bizimkiler hala iş ariyor
4 milyon suriyeliyi köle muamelesi ile calistirinca olur.onlarda mecbur 1500 tl ye tav olurlar.bizim sorunumuz kendi duzen bozuklugumuz.heleki asgari ucretin artmasi azda olsa bulabilecegin is firsatlarini ortadan kaldirdi.artik 4 kisinin isini 2 kisi yapiyo sirketlerde bu duzenle devam ediyo.buyuksehirlerde is cok diyebilirsiniz ilce tarzi yerlerde ikamet edenler icin hepten sikinti

Robin Hood Köşesi