Bologna-Parma güle oynaya

askadair1

★★★Yüz Başı★★★
Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba.İtalya liginde bugün oynanacak olan Bologna-Parma maçının çok rahat geçeceğine inanıyorum.Beraberlik ikisininde işini görür.Ligde Empoli şu an düşme potasında, son iki maçı Torino ve İnterle.Buradan kurtarması zor olacak kanısındayım.Ayrica son 5 maçı berabere biten Parma ,bugün de berabere bitirebilir.Uzun lafın kısası bu maçın berabere biteceğini düşünüyorum.Yanına Beşiktaş 1 ve Vitroul 1 i eklediğimizde güzel oranlı bir kupon oluyor...Oynamak isteyenlere fikrimdir...

Saygılar Hayırlı İftarlar...

Enter01

☪★★Yarbay★★☪
Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba.İtalya liginde bugün oynanacak olan Bologna-Parma maçının çok rahat geçeceğine inanıyorum.Beraberlik ikisininde işini görür.Ligde Empoli şu an düşme potasında, son iki maçı Torino ve İnterle.Buradan kurtarması zor olacak kanısındayım.Ayrica son 5 maçı berabere biten Parma ,bugün de berabere bitirebilir.Uzun lafın kısası bu maçın berabere biteceğini düşünüyorum.Yanına Beşiktaş 1 ve Vitroul 1 i eklediğimizde güzel oranlı bir kupon oluyor...Oynamak isteyenlere fikrimdir...

Saygılar Hayırlı İftarlar...
Parma maçı dışında iki maç geldi bol şans kardeşim:)

Enter01

☪★★Yarbay★★☪
Kayıtlı Üye
Daha mantıklı olarak üst yazılsa kupon kesindi yinede tebrikler .iyi tahmin

Merso8

★Teğmen★
Kayıtlı Üye
Bu maca 3.5 alt diyen bi dünya insan vardı hepsi yanıldı

Enter01

☪★★Yarbay★★☪
Kayıtlı Üye
Aynen orana göre hareket etmek de saçmalık bazen . Yani o takım aralarındaki maçlara bakacan kimin puana ihtiyacı varsa o asılacak tır

eyuppasa

Er
Kayıtlı Üye
Beyler bn bigin 5 de basket u20 maci oynadim italya sampiyonasi u 20 maci kupon halen acik mac iptalmi edildi simdi onu nasil bulabilirim yardim edick arkadas anlayan arkadaslar varmi admime nasil ulasilio

Robin Hood Köşesi