bu büro neyin nesi

maybey

★★★Yüzbaşı★★★
Kayıtlı Üye
Başlığa yazdığım bu site bonusu çevirdim çekim yapacağım zaman hesabımı sıfırladı. Nedeni ise alt üst oynamışım. Sayfaya girip promosyonlardan deneme bonusunun çevrimine bakın arkadaşlar. Sadece belirtilen oranlara uyulmazsa hesap sıfırlanır yazıyor. Ben size özelden yazdım büyük harflerle diyor ben onu okumadım ki bana okuyor musun diye de soru sordu evet dedim ama ben ne bileyim ve bana yazdığı şeyde alt üst geçersiz sayılır çevrimde diyor ama hesap sıfırlıyor yazıklar olsun sabahtan beri uğraştım emeğim gitti

maybey

★★★Yüzbaşı★★★
Kayıtlı Üye

polat06

★Teğmen★
Kayıtlı Üye
Kardeşim ben cekim yaptim sikinti olmadi hemen yatirdilar hesabima

glenfiddich

★★★Yüzbaşı★★★
Kayıtlı Üye
promosyon sayfasına yazmamışlar evet sen haklısın.

Fenerlim45

★★★Yüzbaşı★★★
Kayıtlı Üye
50tl yatırımlı degil mi bonusu

maybey

★★★Yüzbaşı★★★
Kayıtlı Üye
promosyon sayfasına yazmamışlar evet sen haklısın.
Canlı yardım da bağlandığım zaman yazmış bana hani uzun yazı gönderiyor ya bana okudun mu dedi evet demişim bende ama ben farkında değilim ve hesap sıfırlama sadece oran kurallarına uymazsak oluyor ama alt üst muhabbeti çıkardılar

polat06

★Teğmen★
Kayıtlı Üye
Olabilir ama ben baya oluyor oynuyali cevrim ne oldugunu bilmiyorum sitelerin guvenilir olani yokki iki uc sene yatirim cekim yaptigim site hesabimi kapatti icinde 1500 LIRA VARDI

maybey

★★★Yüzbaşı★★★
Kayıtlı Üye
Olabilir ama ben baya oluyor oynuyali cevrim ne oldugunu bilmiyorum sitelerin guvenilir olani yokki iki uc sene yatirim cekim yaptigim site hesabimi kapatti icinde 1500 LIRA VARDI
Kardeş zaten promosyonlarda ki çevrim şartında yazsa ben neden uymayayım bu nasıl iş bütün emek boşa gitti

puskas1903

★★Robin Hood★★
Ayın Robin Hoodu
Kardeş zaten promosyonlarda ki çevrim şartında yazsa ben neden uymayayım bu nasıl iş bütün emek boşa gitti
Kardes seni hic sevmem ama uzuldum adamlarin bahanesi hazir promosyon sartlari surekli guncelleniyor canli yardimdan ogrenmeniz gerekirdi diyecekler pek guzel bi site degil zaten

glenfiddich

★★★Yüzbaşı★★★
Kayıtlı Üye
bende üye oldum deneme bonusu istiyorm yazdım cevap yok canlı yardım sızmış herhalde

ilkerimxx

★★★Albay★★★
Kayıtlı Üye
Tamam da ben evliya değilim hangi buro neyin nesi

Robin Hood Köşesi