Tottenham-Liverpool

askadair1

★★★Yüzbaşı★★★
Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba.Öncelikle bütün kuponlarınızda bol şanslar.

Maça gelince...

Liverpool ki ilk maçta Barcelonadan 3 yiyip kendi evinde 4 atarak finali kopardı,bu tottenham'a neler yapar siz düşünün.

İsteyince,arzulayınca önünde duracak bir takım olmadıgını o gün de göstermişti bugün de göstereceği inancındayım.

Bugün bence para kazanmak istiyorsan Liverpool çok iyi bir tercih olacaktır.

He 100 de 100 müdür..

Hiç bir şey insanlar için 100 de 100 değildir.

Ama herşey liverpool'u gösteriyor .

Benim size nacizane tavsiyemdir.

Kaybedeceksem böyle bir maçta kaybetmeyi yeğlerim ama kazanacağıma inanıyorum...

Saygılar ...

mustafa

★★Üst Teğmen★★
Kayıtlı Üye
güzel fikir kardeşim ama ben ben tothennam hafife alma derim. maç bencede liverpool ama riskli uzatmalara gidebilir bence kg var en mantıklı

askadair1

★★★Yüzbaşı★★★
Kayıtlı Üye
güzel fikir kardeşim ama ben ben tothennam hafife alma derim. maç bencede liverpool ama riskli uzatmalara gidebilir bence kg var en mantıklı
Olabilir kardeşim sonuçta top yuvarlak.Bize sadece bekleyip görmek kalacak...

GoGo

★Tuğgeneral★
Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba.Öncelikle bütün kuponlarınızda bol şanslar.

Maça gelince...

Liverpool ki ilk maçta Barcelonadan 3 yiyip kendi evinde 4 atarak finali kopardı,bu tottenham'a neler yapar siz düşünün.

İsteyince,arzulayınca önünde duracak bir takım olmadıgını o gün de göstermişti bugün de göstereceği inancındayım.

Bugün bence para kazanmak istiyorsan Liverpool çok iyi bir tercih olacaktır.

He 100 de 100 müdür..

Hiç bir şey insanlar için 100 de 100 değildir.

Ama herşey liverpool'u gösteriyor .

Benim size nacizane tavsiyemdir.

Kaybedeceksem böyle bir maçta kaybetmeyi yeğlerim ama kazanacağıma inanıyorum...

Saygılar ...
Mantikli ;)

bursalig

★★Üst Teğmen★★
Kayıtlı Üye
Hocam İngiliz takımı ile İspanya takımları arasında dağlar kadar fark var herzaman
Örnek olarak İspanya'da 3-4 büyük zorlu takım var
İngiltere pr Ligi'nde 10-15 tane büyük ve zorlu takım var oyuzden İngiliz ekipleri çok daha güçlü çoğu zaman
Bu maçta da 2 İngiliz ekibi karşı karşıya Liverpool 1 tık daha ağır basıyor gibi lakin rakip çok dişli berabere bitme olasılığı yüksek
Not: golsüz berabere bitmez gollü beraberlik olur gibi en mantiklisi 3.ust yada orana göre 4-6 tgs

Bjk2134

★★Yarbay★★
Kayıtlı Üye
Liverpool banko bence barça ya 4 attından dolayı deil primerlig yarışında poşettino kendi bile inanmadı takımına bizden nsl şapmiyonluk bekleyebilirsiniz ki m.cty m.united chelse liverpool la yarışamayız dedi kendi takımına inancı yok banko liverpool o yüzden ms 1.3

askadair1

★★★Yüzbaşı★★★
Kayıtlı Üye
Zor da olsa Liverpool kazanmayı bildi.Liverpool la kazanan arkadaşlarımı tebrik eder,kaybedenler için de üzgünüm der saygılar dilerim arkadaşlar.

Sizleri seviyorum...

Robin Hood Köşesi